EnglishEnglisch|PolskiPolski
Hand made - Czyli perfekcja w każdym ruchu
Hand made - Czyli perfekcja w każdym ruchu

Żyjemy w czasach fastfood'ów. Praktycznie każda część naszego życia, stale jest unowocześniana by przyspieszyć proces produkcji obniżając koszty. Efektem tego jest często pogarszająca się jakość produktu końcowego. Celowe postarzanie produktu to wynalazek XXI wieku. Dlatego takie marki jak PetitStylo wyróżniają się na tle konkurencji. Zależy nam by nasze produkty długo wam służyły. Chcemy byście do was wrócili właśnie z powodu jakości. Dlatego nasze produkty są w 100% szyte w Polsce, przez naszą własną szwalnie w Opolu. 

Hand Made - Szyjemy ręcznie od początku do końca 

 

Wszystkie nasze Sukienki, Spudnice, Kurtki, Płaszcze, Dresy są przez nas wykonane od pomysłu po realizacje zamówień. 

1. Wszystko zaczyna się od pomysłu. 

2. Przygotowanie wykroju roboczego

3. Testowe uszycie produktu prototypowego

4. Nasi mali testerzy, dokonują brutalnej weryfikacji szwów, poprawności wymiarów poszczególnych elementów wykroju, jakości szwów i komfortu użytkowania

5. Ewentualne poprawki i przygotowanie finalnych wykrojów w pełnej rozmiarówce

6. Uszycie gotowego produktu na potrzeby sesji, współpracy z influencerkami

7. Wystawienie produktu w dziale Nowość na PetitStylo.pl 

Nie szyjemy na magazyn

Każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego zawsze masz możliwość podania dokładnych wymiarów dziecka. Posiadamy standardową tabelę rozmiarów byś wiedział jaki jest "standard" 

Kiedy składasz u nas zamówienie na produkt szyty na zamówienie, prosimy Cię o wybór rozmiaru który najbardziej odpowiada realnym wymiarom dziecka. Pomoże nam to wycenić realizację, jednak w dalszym ciągu czekamy na szczegółowe wymiary. (wpisz je w uwagach do zamówienia) 

Jak zmierzyć dziecko? dowiesz się z tego artykułu: petitstylo.pl/jak-mierzyc-dziecko

Jeśli nie wpiszesz konkretnych wymiarów, nic nie szkodzi. Uszyjemy produkty zgodnie z zaznaczonym rozmiarem. 

Oczywiście możesz nie tylko zmienić wymiary, a może całkowicie zmienić wgląd produktu. Długi zamiast krótkiego rękawka? Zakryte plecy? A może chcesz dłużą sukienkę? Nie ma żadnego problemu. Szyje to przecież specjalnie dla Ciebie. Podaj swoje uwagi podczas zamówienia lub zadzwoń do nas: (+48) 531 173 616 lub napisz do nas: hello@petitstylo.eu

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl