EnglishEnglisch|PolskiPolski
Praca: Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Specjalistka ds. Marketingu

  • lokalizacja: Opole (Opolskie)
  • praca od zaraz
  • umowa zlecenie
  • pełny etat lub 1/2 etatu
  • praca stacjonarna lub hybrydowa

Praca szuka człowieka!

Cześć. Mamy przyjemność zaprosić cię do naszego małego zespołu. Poszukujemy wsparcia w pisaniu artykułów i tekstów o branży modowej. Będziesz głównie odpowiedzialna za markę Petitstylo i jej rozwój w Europie. Napisz do nas nawet jeśli nie spełniasz wszystkich poniższych kryteriów. Poszukujemy dobrej, zaufanej osoby a nie robota. :-) kontakt: rekrutacja@proinspect.pl

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów strategicznych, promocyjnych, komunikacyjnych marki PetitStylo,
  • wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych,
  • prowadzenie projektów eventowych (konferencje branżowe, targi krajowe i zagraniczne, eventy dla Partnerów Biznesowych),
  • tworzenie materiałów marketingowych wraz z ich publikacją, stałym monitoringiem i analizą danych,
  • współpraca z działami IT, produkcją oraz innymi działami w firmie – wsparcie operacyjne w realizacji ich celów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (mediami, podwykonawcami, influencerami, agencjami reklamowymi, drukarniami itd.),
  • udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych (zarówno krajowych, jak i zagranicznych),
  • prowadzenie działań z zakresu employer brandingu,
  • tworzenie contentu i zarządzanie nim na kanałach social media firmy oraz sklepie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu (lub w dziale pokrewnym),
  • lekkie pióro i swoboda w pisaniu tekstów
  • doświadczenie w aktualizacji treści na stronach internetowych,
  • kreatywność, odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość na podróże służbowe (2-5 razy w roku),
  • warunek konieczny: samodzielność w realizacji zadań, proaktywna postawa, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone działania.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży modowej,
  • znajomość angielskiego/niemieckiego mile widziane,
  • dodatkowe kwalifikacje i kursy z obszaru marketingu, komunikacji, oprogramowania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w dużej firmie o ponad 20-letniej tradycji, będącej liderem w swojej branży,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • dużą samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • atrakcyjną lokalizację w Opolu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość awansu,

Zainteresowana?

Wyślij swoje cv na adres rekrutacja@proinspect.pl

Informacja nt. procesu

Kandydatka/kandydat, która(y) pomyślnie przejdzie I etap rekrutacji zostanie poproszona(y) o wykonanie zadania testowego weryfikującego prezentowane w trakcie procesu kompetencje i umiejętności.

Etap 1 - ocena cv

Etap 2 - spotkanie i ocena umiejętności

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl